Kategoria:

Nasze Działania

Bony Szkoleniowe

Zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń z wykorzystaniem Bonów Szkoleniowych. Jest to nowa forma dofinansowania szkoleń dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z  Małopolski. Poniżej zamieszczam listę naszych szkoleń objętych dofinansowaniem oraz odpowiedzi na dwa podstawowe pytania związane z Bonami.

Nasze szkolenia:

Zarządzanie projektami w firmie rozproszonej (zobacz program)
Zarządzanie personelem sklepu (zobacz […]

Kategoria:

Obsługa Klienta

Uprzejmość to szansa na większe zyski

“Tajemniczy klient odwiedził 125 sieci z 18 branż. Efekt? Problemem sklepów jest nie tylko brak uprzejmości obsługi.” Tak zaczyna się artykuł z Pulsie Biznesu (27 marca 2012). Przytoczone przez PB badania pokazują próbkę kondycji sektora polskich usług w obszarze obsługi klienta. Wynika z nich między innymi, że małe sklepy i […]

Kategoria:

Pro Biuro

10 przykazań wyglądu dokumentu wychodzącego

Kontakt osobisty w życiu zawodowym zwykle jest poprzedzany przez korespondencję. To właśnie korespondencja jest naszą wizytówką, tworzy pierwsze wrażenie o nas i o firmie, którą reprezentujemy. Jeśli nie wykorzystamy właściwie tej możliwości, wówczas stracimy niepowtarzalną okazję do autoprezentacji. Jak wiadomo ? pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

W trakcie prowadzonych przeze […]

Kategoria:

Zarządzanie

Pozyskiwanie środków na rozwój firm

Najmądrzejsi w czasach kryzysu inwestują w rozwój swoich pracowników, bo gdy nadejdzie nowa era prosperity i zwiększy się popyt na nasze usługi / produkty nie będzie na to czasu. A przecież mówią, że szczęście najbardziej sprzyja przygotowanym?

Artykuł jest odpowiedzią na pytanie, skąd wziąć pieniądze na podnoszenie kwalifikacji personelu w czasach, […]

Kategoria:

Pro Biuro

Zawartość dokumentów wychodzących

Profesor, u którego pisałam pracę magisterską, wpoił mi zasadę: ?jedno słowo na jednej drukowanej stronie A4 może pojawić się tylko raz?. Przygotowując tekst warto o tym pamiętać i jak najrzadziej pozwalać sobie na odstępstwa od powyższej reguły.

Inne, najistotniejsze normy sporządzania pism pozwolę sobie przedstawić poniżej:

Miejsce, data

Zawsze należy określić datę sporządzenia […]

Kategoria:

Obsługa Klienta

“Jakoś czy jakość?”

Liderzy różnych branż jednogłośnie wskazują na kluczową rolę obsługi klienta i szkoleń personelu w osiąganiu wysokich wyników finansowych i dobrej opinii wśród klientów. Wskazują też na nowoczesne systemy wsparcia informatycznego, wysoką jakość technologiczną, szybką realizację usług, innowacyjność produktu i usługi. Zawsze za tym jednak stoją ludzie, których liderskie firmy rozwijają, […]

Kategoria:

Nasze Działania

Chcę więcej, mogę więcej! – aktywizacja społeczna i zawodowa kobiet

W ramach projektu, zupełnie bezpłatnie zainteresowane Panie (bo wszystko realizowane było dla nich) mogły wziąć udział w następujących szkoleniach:

komunikacja interpersonalna
wizaż
autoprezentacja z elementami savoir ? vivre
zarządzanie sobą w czasie
metody aktywnego poszukiwania pracy
obsługa komputera

Wszystkie szkolenia prowadzone były przez ekspertów Nowych Trendów, na terenie Gorlic.

Dodatkowo zorganizowaliśmy dla naszych Uczestniczek wycieczkę do Krakowa, gdzie […]

Kategoria:

Nasze Działania

Wykorzystanie nowych mediów w edukacji

Dla nauczycieli zaproszonych przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Nowym Sączu (oddział Gorlice) przeprowadziliśmy nieodpłatne szkolenie na temat wykorzystania nowych mediów w edukacji zatytułowane “Nowe trendy w edukacji”. Uczestniczyliśmy też w debacie międzyszkolnej “Każde pokolenie ma swój czas”, na której przedstawiliśmy prezentację “Co łączy, co dzieli pokolenia w sferze obyczajowości i […]

Kategoria:

Nasze Działania

Klub Odpowiedzialnych

Firma szkoleniowa Nowe Trendy – szkolenia inspiracja rozwój została przyjęta do Klubu Odpowiedzialnych, zrzeszającego przedsiębiorstwa, dla których odpowiedzialne prowadzenie biznesu jest sposobem działania. O celach Klubu, jego założeniach, członkach i możliwościach przystąpienia można przeczytać na stronie www.odpowiedzialniwbiznesie.pl/klub-odpowiedzialnych/. Certyfikat poświadczający spełnianie przez Nowe Trendy wymogów przystąpienia do Klubu można zobaczyć tutaj.

Kategoria:

Nasze Działania

Wymarzony weekend w Paryżu

Ostatni projekt w tym roku zakończyliśmy w Skołyszynie pokazem mody “Wymarzony weekend w Paryżu”. Pokaz rozpoczął występ wokalny jednej z uczestniczek innego z naszych projektów – Chcę więcej mogę więcej. Nasze Projektantki zaprezentowały kreacje zainspirowane kulturą europejskiej stolicy mody. Goscinnie wystąpiły młode modelki – dzieci uczestniczek, prezentując kreacje dziecięce. Zwieńczeniem […]