Nowe Trendy – szkolenia inspiracja rozwój

to firma szkoleniowa, założona przez trenerów – przyjaciół. Połączyła ich chęć rozwoju i możliwości pracy w oparciu o własne standardy. Podstawa ich pracy to jakość i etyka zawodowa. Osoby reprezentujące markę Nowe Trendy nieustannie rozwijają się i poddają swoją pracę weryfikacji po to, by druga część nazwy, a zarazem misja firmy były widoczne na sali szkoleniowej i w rezultatach naszej pracy.

Celem naszej działalności jest wsparcie firm i instytucji poprzez szkolenia i inne działania rozwojowe (konsultacje, follow-up, warsztaty wdrożeniowe), co zawsze poprzedzone jest indywidualnie zaprojektowanym badaniem potrzeb klienta.

Kilka istotnych informacji o naszej pracy:

Starannie dobieramy osoby, z którymi współpracujemy. Listę naszych trenerów można zobaczyć tutaj.

Poprzez stosowanie przemyślanego procesu tworzenia usługi szkoleniowej dbamy o wysoki poziom realizacji celów naszych klientów. Priorytetem jest dla nas biznesowa efektywność organizacji, z którą współpracujemy. Dla naszych klientów przedstawiamy proces tworzenia usługi szkoleniowej w pięciu krokach, co można zobaczyć tutaj.

Ważne jest też dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego stale monitorujemy jego poziom. Co miesiąc publikujemy średnie oceny naszych szkoleń. Zestawienie z tego miesiąca dostępne jest tutaj.

Jesteśmy przygotowani na zastrzeżenia do naszych usług. W tym celu stworzyliśmy procedurę reklamacji w trzech prostych krokach, chociaż nie mieliśmy jeszcze okazji z niej skorzystać. Dostępna jest tutaj. Spisaliśmy też regulamin usługi szkoleniowej, z którym można się zapoznać klikając tutaj.

Odpowiadamy na potrzeby lokalnej społeczności. To, co zrobiliśmy do tej pory można zobaczyć na osobnej stronie, klikając tutaj.

Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych